درباره ما

شرکت هیوا یکی از تخصصی ترین شرکت های طراحی سایت در استان خراسان رضوی می باشد  که خدمات طراحی وب سایت، بهینه سازی سایت و بازاریابی اینترنتی را همگام با تکنولوژی روز به اقصی نقاط دنیا ارائه می نماید.

تاریخچه شرکت

تیم هیوا از سال ۱۳۹۴ شروع به کار نموده و در سال ۱۳۹۶ به صورت رسمی و با مجوز رسمی از سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور فعالیت خود را با نام حقوقی شرکت طراحی هیوا آغاز نموده که با مدیریت جدی تر و برگزیدن راهبردهای نوین بازاریابی اینترنتی مصمم به ارائه خدماتی متمایز و درخور مشتریان محترم خویش در سازمان ها ، صنایع و شرکت های تجاری گشته است.

تمرکز اصلی فعالیت شرکت بر سه محور اصلی طراحی وب سایت، بهینه سازی وب سایت (SEO) و تجارت الکترونیک (بازاریابی اینترنتی) است که در یک مجموعه برنامه ریزی و سازماندهی شده؛ تا بتواند پاسخگوی بخش بسیار بزرگی از خواسته های بازار تخصصی طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و بازاریابی اینترنتی باشد.

مدیران و موسسان شرکت

عرفان کفاش طوسی به عنوان مدیرعامل با ۱۱ سال سابقه کار به عنوان تکنسین کامپیوتر و طراح حرفه ای سایت و امید رمضانی به عنوان مدیر اجرایی با ۸ سال سابقه کار در طراحی وب ، برنامه نویسی و دیجیتال مارکتینگ شرکت طراحی وب سایت هیوا را بنیان نهادند.

چشم انداز

ارائه خدمات تخصصی، بهینه و مستمر در زمینه فناوری اطلاعات و سیستم های تحت وب که از یک سو نیازها و خواسته های سازمانها و شرکتهای تجاری را به بهترین وجه برآورده می سازد و از سوی دیگر هماهنگ با رشد و تحولات تکنولوژیکی روز دنیا پیش می رود.

 

اهداف شرکت

بکارگیری جدیدترین فناوری ها در زمینه‌ی طراحی سایت

بکارگیری جدیدترین راهکارها در زمینه بهینه سازی وب سایت، افزایش ترافیک سایت و ارتقاء رتبه بندی در موتورهای جستجو

ارائه مشاوره و خدمات متنوع در زمینه بازاریابی اینترنتی، تبلیغات اینترنتی و فروش از طریق اینترنت

ارتقاء مداوم سطح علمی و توانایی فنی شرکت برای انجام پروژه های ملی و بین المللی​

خط مشی هیــوا

  • ایجاد اطمینان و جلب رضایت مشتریان
  • ارتقاء دانش فنی مشتریان از طریق مشاوره و آموزش
  • ارتقاء مداوم کیفیت و تنوع خدمات
  • ارتقاء سطح مهارت, توانمندی و دانش نیروی انسانی شرکت
  • ارتقا سطح مشارکت و روحیه همکاری کارکنان شرکت
  • تقویت روحیه مشتری مداری در تمامی مراحل کاری
  • ارائه امکانات متعدد فناوری های تحت وب با تمرکز بر کاربردهای تجاری همچون افزایش فروش محصولات و خدمات مشتریان
  • خط مشی ما بر مبنای کرامت انسانی، اعتماد متقابل و کار گروهی هدفمند استوار است و همواره در تلاش برای رقابت، آزمایش، ارزیابی مجدد و بهبود استانداردهای حرفه ای خود می باشیم.